Bez kategorii

„Kolejne 365 dni” – recenzja

„Kolejne 365 dni” to trzecia już książka autorki, należąca do najlepiej sprzedających się w Polsce serii. Co takiego zawiera w sobie ta literatura, że przyciąga tysiące kobiet, rozpala ich zmysły i nie pozostawia obojętnym nawet postronnych obserwatorów fenomenu? Od kilku miesięcy poprzednie pozycje Blanki Lipińskiej nie schodzą z list bestsellerów, a temat książki poruszany jest przez media, recenzentów, czytelników oraz tych, którym czytelnictwo wciąż leży na sercu. Co fani głównej bohaterki, Laury Biel, znajdą w najnowszym tomie? Czego mogą się spodziewać po bezkompromisowej autorce i jej niebanalnym języku? W jaką historię i ciąg zdarzeń zabierze swoich czytelników tym razem? Tego wszystkiego będzie można się dowiedzieć szczegółowo po przeczytaniu książki, której premiera zaplanowana jest na 29 maja tego roku.

Wprowadzenie do tematu

Blanka Lipińska to poczytna autorka rozpoczynająca serię wydawniczą od pamiętnych „365 dni”, po czym ukazała się jej kontynuacja „Ten dzień”. Główną postacią, z której losami czytelnik zapoznaje się na kolejnych kartach książek, jest Laura Biel. Kobieta zakochuje się i wychodzi za mąż za przywódcę sycylijskiej mafii. Po pewnym czasie zakłada z nim rodzinę i wspólnie oczekują przyjścia na świat ich dziecka. Z pozoru sielankowe życie u boku niebywale zamożnego mężczyzny, przynosi jednak kolejne komplikacje. Wielka miłość przeradza się w pasmo trudności, okraszone bólem i cierpieniem. Liczne miłosne uniesienia odbywają się na tle towarzyszących bohaterce niepokojów oraz niespotykanej wręcz namiętności. Wszystko znajduje swoją kontynuację właśnie w trzeciej części zatytułowanej „Kolejne 365 dni”.

Ciąg dalszy porywów miłości i emocji

Czekająca na premierę, najnowsza pozycja Blanki Lipińskiej, zaczyna się od niespodziewanej wiadomości. Laura, będąca cały czas w ciąży, zostaje postrzelona. Po tym, jak trafia do szpitala, lekarze ze wszystkich sił podejmują próby ratowania życia jej oraz dziecka. Towarzyszący bohaterce mąż, staje przed niewyobrażalnym dla przeciętnego człowieka wyborem. Na szali znajduje się życie Laury oraz nienarodzonego jeszcze syna, decyzję musi podjąć Massimo. Jak postąpi w takiej sytuacji? Uratuje życie ukochanej żony czy podejmie próbę samotnego rodzicielstwa? W tym wszystkim pozostaje jeszcze szefem sycylijskiej mafii.

Jak zawsze autorka gwarantuje czytelnikowi najwyższy poziom emocji i wzruszeń, opatrzony jednocześnie nieobecną do tej pory w polskiej literaturze intensywnością zmysłowości oraz przenikającego na wskroś seksu. Namiętność miesza się z trudną historią i dylematami o ogromnym kalibrze. Książkę czyta się z napięciem.

 

 

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *